6.Sınıf Ders Kitapları

6.Sınıf Ders Kitapları

6. Sınıf Yardımcı Kaynak Kitaplar

Kitaps.com.tr, ortaokul yardımcı ders kitapları seçkisi birbirinden değerli eserlerle dolu 6 sınıf yardımcı kitaplar koleksiyonu hazırladı. Bu kitaplar hem öğretmenler, hem aileler hem de öğrencilerin yüzünü güldürecek. Öğretmenler için Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına paralel olarak konu anlatımı ve farklı soru çeşitleri ile dolu kitaplar sınıfta eğitimi kolaylaştırıcı bir nitelik taşımakta. Aileler için bu kitaplar evde ders çalışma sürecini olduca kolay bir hale getiriyor. Ve elbette öğrenciler… Onlar için hem başarıyı arttırıcı hem de eğlendirici bu 6 sınıf kaynak kitaplar sayesinde artık başarı kaçınılmaz. Palme’nin geniş kitap seçkisine her ortaokul 6. sınıf öğrencisi mutlaka göz atmalı.

Sözel Derslerde Başarının Anahtarı: 6 Sınıf Kaynak Kitaplar

Koleksiyonumuzda yer alan 6 sınıf kaynak kitaplar, öğrencileri sözel derslerde başarıya taşıyor.  Lisedeki Türk Edebiyatı ile Dil ve Anlatım derslerinin temelini oluşturan Türkçe dersi, 6. sınıfta özellikle ağırlaşan gramer konuları ve artan paragraf başarısı beklentisi ile kimi öğrenciler için zorlayıcı bir hale gelebilir. Özellikle sayısal derslerde daha başarılı olan öğrenciler için Türkçe dersi kimi zaman zorlayıcı oluyor. Bunun önüne geçebilmek için 6 sınıf yardımcı kitaplar vazgeçilmez bir başvuru kaynağı niteliğinde. Okuduğunu anlama, paragrafta anlam, dilbilgisi ve kendini doğru bir şekilde ifade etme, ileride hangi mesleği seçerlerse seçsinler öğrencilerin hayatını kurtaracaktır. Bu nedenle 6. sınıftan itibaren bu derse önem vermek gerekiyor. Eğer Türkçe’de sorun yaşayan bir çocuğunuz varsa, Palme’nin Türkçe alanındaki konu anlatımı, soru bankası ve yaprak testlerden oluşan 6 sınıf kaynak kitaplar listesine göz atabilirsiniz.

Coğrafya, Tarih ve Felsefe’nin temelini oluşturan Sosyal Bilgiler dersi, sözel derslerden keyif almayan öğrenciler için kimi zaman can sıkıcı olabiliyor. Hedefler sayısal alana dönük olsa bile, merkezi sınavlarda bu derslerden alınacak olan başarının, sınav notu ve sıralamada öğrencilerin fark atmasına yardımcı olduğunu unutmamak gerek. Ayrıca bu derslerde ortaokul 5. sınıf yardımcı kitaplar itibariyle atılan kuvvetli bir temel, ortaokul 7. sınıf yardımcı kitaplar ve ortaokul 8. sınıf yardımcı kitaplar ile lise çağlarında yüksek ortalamaları da beraberinde getirecek. Sosyal Bilgiler’de sorun yaşayan ve konu anlatımı ile alakalı olarak ekstra desteğe ihtiyaç duyan ya da farklı soru tipleri görmek isteyen öğrenciler için Kitaps.com.tr’nin 6 sınıf yardımcı kitaplar koleksiyonuna göz atmayı tavsiye ediyoruz.

6. Sınıf Matematik Kaynak Kitapları ve Fazlası

6 sınıf yardımcı kitaplar arasında en çok tercih edilenler Matematik ve Fen Bilgisi kaynak kitapları oluyor. Bu sefer sözel derslerden keyif alan ancak sayılarla arası iyi olmayan öğrenciler var hedefimizde! Onlar için Matematik konularını daha kolay bir şekilde anlatan konu anlatımları ve farklı soru tipleri ile sınav telaşını en aza indiren soru bankaları tavsiye ediyoruz. 6. sınıf Matematik kaynak kitapları sayesinde öğrenciler bu sınıfta Matematik dersi içerisine dahil edilen konularda büyük başarılara imza atma şansı yakalıyorlar. 6. sınıfta yüksek bir ortlama, liseye geçiş sınavlarında öğrencilerin şanslarını arttırıyor. Eğitimcilerin okul başarısını yükseltmek için tercih ettiği bu kitaplara Kitaps.com.tr’nin internet sayfası üzerinden göz atabilirsiniz.

İlerleyen yıllarda Fizik, Kimya ve Biyoloji olarak parçalara ayrılacak ve sayısal alanda üniversite okumaya hedefleyen öğrencileri hem lisans öncesinde hem de lisans zamanında meşgul tutucak derslerin temeli Fen Bilgisi eğitimi ile atılıyor. Ortaokul Fen Bilgisi 6 sınıf yardımcı kitaplar sayesinde çocuklar bu konulara pozitif yaklaşıyor, on yargı geliştirmiyor ve eğlenirken öğreniyor. Fen gibi soyut bir alanı sınıfta öğrencilerine eğlenceli bir şekilde sunmak isteyen öğretmenler de yine bu kitaplardan faydalanıyor. Detaylar için Kitaps.com.tr’nin 6 sınıf kaynak kitaplar seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

“Hello”’dan “Goodbye”’a Dört Dörtlük İngilizce

İngilizce eğitiminin ciddileştiği senelerden bir tanesi olan ortaokul 6. sınıf, sınav baskısı kendisini göstermeden önce yabancı dil konusunda kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için vazgeçilmez bir zaman dilimi. Bu alanda çocuklarını evde destelemek isteyen ailelerin tercihi 6 sınıf İngilizce kaynak kitapları koleksiyonumuzda bulunabilir. Sınıfta öğrencilerine farklı dil alıştırmaları yaptırmak isteyen öğretmenler için de bu kitaplar vazgeçilmez niteliktedir. Yabancı kitabelerinin İngilizce kitapları, kimi zaman cep yakabiliyor. Bu kitaplar olmadan da İngilizce eğitimi vermek mümkün oysaki! Tek yapmanız gereken doğru kaynağa erişmek. Uygun fiyatlı 6 sınıf kaynak kitaplar sunan Kitaps.com.tr, İngilizce konusunda da hem ailelerin bütçesini zorlamayacak hem de çocuklara en iyi derecede seviyelerine uygun alıştırmalar yaptıracak İngilizce kitaplarını sunuyor.

Göster:
Sırala:
6 Sınıf Fenito Fen Bilimleri Defterim Arı Yayınları -10% Geç Teslimat
6 Sınıf Matemito Matematik Defterim Arı Yayınları -10% Geç Teslimat
6 Sınıf Sosyalimo Sosyal Bilgiler Defterim Arı Yayınları -10% Geç Teslimat
6 Sınıf Türkçemino Türkçe Defterim Arı Yayınları -10% Geç Teslimat
6. 7. Sınıf Omage-1 Sayılar Teorisi Olimpiyat Kanguru Matematik Altın Nokta Yayınevi -40% Yakında Gelecek

6. 7. Sınıf Omage-1 Sayılar Teorisi Olimpiyat Kanguru Matematik Altın Nokta Yayınevi

OMaGe -1 Sayılar Teorisi (6. 7. sınıflar için) Kitabımız: 6. 7. Sınıflar ve yeni başlayanlar ..

48,00TL 28,80TL

6. Sınıf Ben Korkmam Fen Bilimleri Soru Bankası Ata Yayınları -5% Tükendi

6. Sınıf Ben Korkmam Fen Bilimleri Soru Bankası Ata Yayınları

6. Sınıf Ben Korkmam Fen Bilimleri Soru Bankası adlı kitabımız programda yer alan ünite ve kaza..

65,00TL 61,75TL

6. Sınıf Ben Korkmam Matematik Soru Bankası Ata Yayınları -5% Tükendi

6. Sınıf Ben Korkmam Matematik Soru Bankası Ata Yayınları

6. Sınıf Ben Korkmam Matematik Soru Bankası6. Sınıf Ben Korkmam Matematik Soru Bankası adlı kitabımı..

57,50TL 54,63TL

6. Sınıf Ben Korkmam Sosyal Bilgiler Soru Bankası Ata Yayınları -5% Tükendi

6. Sınıf Ben Korkmam Sosyal Bilgiler Soru Bankası Ata Yayınları

6. Sınıf Ben Korkmam Sosyal Bilgiler Soru Bankası adlı kitabımız programda yer alan bölüm ..

37,50TL 35,63TL

6. Sınıf Ben Korkmam Türkçe Soru Bankası Ata Yayınları -5% Tükendi

6. Sınıf Ben Korkmam Türkçe Soru Bankası Ata Yayınları

6. Sınıf Ben Korkmam Türkçe Soru Bankası6. Sınıf Ben Korkmam Türkçe Soru Ban..

57,50TL 54,63TL

6. Sınıf BilgiKüpü Akıl Oyunları Bilgi Küpü Yayınları -31%
6. Sınıf Deneme Sınavı Seti Bilgi Küpü Yayınları -31%
6. Sınıf Din Kültürü Soru Bankası Zeka Küpü Yayınları -25%
6. Sınıf Din Kültürü Ve Aahlak Bilgisi Soru Kütüphanesi Paraf Yayınları -20% Yakında Gelecek

6. Sınıf Din Kültürü Ve Aahlak Bilgisi Soru Kütüphanesi Paraf Yayınları

Köşe BilgiÇözümlü Örnek SorularKazanım Bazlı TestlerEBA Pekiştirme T..

59,00TL 47,20TL

6. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası Yanıt Yayınları -20% Yakında Gelecek

6. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası Yanıt Yayınları

Alt Basliklar (Ögrenilen Konulari Pekistirmeye Yönelik Testler) Konu Bitirme Testi&n..

55,00TL 44,00TL

6. Sınıf Fen Bilimleri Kazandıran Set Sınav Yayınları -30%

6. Sınıf Fen Bilimleri Kazandıran Set Sınav Yayınları

  Sınav Yayınları 6. Sınıf Fen Bilimleri Akordiyon Kitap Sınav Yayınları 6. Sınıf Fen Bilimleri..

72,00TL 50,40TL

6. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Aydın Yayınları -36%