Bilsem 4.Sınıf

Bilsem 4.Sınıf

4. Sınıf Yardımcı Kitaplar

İlkokulun son yılı, oldukça heyecanlı geçecek! Çocuklar büyüdü, artık her biri, bilinçli birer genç olma yolunda. Ancak hala öğrenecek çok şey var… Minik öğrencilerin önlerinde birbirinden karmaşık konularla dolu bir sene daha var. Dünyaya açılan yepyeni pencerelerin keşfedileceği bu yeni senede çocukları desteklemek anne ve babaların elinde. Bunun için karşılıksız sevgi, sonsuz ilgi ve Kitaps.com.tr’nin 4 sınıf yardımcı kitaplar listesi yardımcı olacaktır! Çocuklarınıza başarılı bir eğitim ve öğretim dilinin anahtarını teslim etmek için sizlere geniş bir 4 sınıf yardımcı kitaplar seçkisi hazırladık.

Tüm Dersler ile 4 Sınıf Yardımcı Kitaplar

Kitaps.com.tr, uzun yıllara yayılan uzmanlığı ile senelerdir anne ve babaların, eğitimcilerin “4. sınıf yardımcı kitap tavsiye listenizde neler var?” sorularını yanıtlıyor. Bizlerin minik yavrularımız için tavsiye ettiğimiz 4 sınıf yardımcı kitaplar listesinde, öncelikle Tüm Dersler kitapları yer alıyor. Dersler branşlaşmadan ve konular karmaşıklaşmadan önce çocuklar için son kez Tüm Dersler ve Genel Yetenek kitapları başrolde. Bu kitaplar sayesinde çocuklar bir sene içerisinde tüm derslerde işledikleri konuları tek bir kapak altında bulabiliyorlar. Bu kitaplar çocukların derslerde büyük başarılara imza atması için uzman eğitimci kadroları tarafından hazırlanmış durumda. 4 sınıf yardımcı kitaplar arasında, tıpkı ilköğretim 1. sınıfilköğretim 2. sınıf ve ilköğretim 3. sınıf yıllarında olduğu gibi birbirinden değerli Tüm Dersler kitapları yer alıyor. Eğer kendi çocuklarınıza ya da sınıfınızdaki öğrencilerinize derslerin tümünde yardımcı olmak istiyorsanız bu kitapları inceleyebilirsiniz.

Altın Niteliğinde: 4. Sınıf Matematik Kitabı

Matematik öğrenmek bu kitaplarla çok kolay. 4. sınıf yardımcı kitap tavsiye listemizin en başında elbette ki Fen Bilgisi ve Matematik geliyor. Öğrencileri hem zorlayan hem de daha analitik ve kapsamlı bir düşüncenin temelini oluşturan bu kitaplar ile, bu derslerde öğrenilen konular çok daha kolay bir şekilde akılda kalıyor, pekişiyor ve sonraki senelere aktarılıyor. Bu kitaplar sayesinde öğrenciler Matematik ve Fen Bilgisi alanında başarıyı elde ediyorlar. Çocuklarınız için fayda sağlayacak konu anlatımı ve soru bankasını içerisinde bulunduran 4. sınıf Matematik kitabı ve Fen Bilgisi kaynaklarını web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sözel Dersler de Önemli!

4. sınıf yardımcı kitap tavsiye listemize devam ederken, çoğu zaman aileler tarafından göz ardı edilen bir konuya da açıklık getirmek gerek… Evet en çok Fen Bilgisi ve Matematik derslerinde zorlanılıyor. Evet, bu derslerdeki başarı üniversite sınavında belirleyici oluyor. Ancak şunu da unutmamak gerek: sözel dersler de en az sayısal olanlar kadar önemli! Hayat Bilgisi kitaplarının rafa kalktığı şu dönemde, Sosyal Bilimler dersi de en az Fen Bilgisi kadar büyük bir önem taşıyor.  Daha sonra Tarih, Coğrafya, Felsefe, Psikoloji, Vatandaşlık, İnkılap Tarihi gibi alanlara ayrılacak Sosyal Bilimler dersinin temelleri, 4 sınıf yardımcı kitaplar sayesinde atılıyor. Bunun yanısıra artık 4. sınıftan itibaren Türkçe dersi de giderek önem kazanmaya başlıyor.

Artık tek odak noktamız okuma yazma değil! Türkçe yazım ve imla kuralları ile gramer bilgisini de yavaş yavaş oturtmak gerek. Bunun yanısıra okuduğunu anlama ve paragraf bilgisi gibi konularda pratiklik kazanmak da, ileride çocukların katılacakları merkezi sistem sınavlarda önlerini açacaktır. Bu kitapları ayrıca Kitaps.com.tr koleksiyonunda yer alan 4. sınıf hikaye kitapları ile de destekleyebilirsiniz. Okul dersleri ve tekrar çalışmaları bittikten sonra, hem eğlenmek hem öğrenmek hem de çeşitli yetenekleri geliştirmek için çocuklarınızla paylaşabileceğiniz bu kitaplar onlara ömür boyu okumaya sevme alışkanlığı kazandıracaktır.

Yabancı Dil Eğitimi için 4. Sınıf Yardımcı Kitap Tavsiye Listesi

İlkokulun son senesinde çocukların harika bir fırsatı var! Henüz öteki dersler zorlaşmadan önce yabancı dil ile ilgili konuları halledebilirler. Günümüzde pek çok okulda dördüncü sınıf sonrası çocuklar ikinci bir yabancı dili öğrenmeye başlıyor. Bunun yanısıra dersler ağırlaşıyor, konular karmaşıklaşıyor. Bu durumun üstesinden gelebilmek için 4. sınıf İngilizce kitabı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 4. sınıf İngilizce kitabı seçeneklerini arasında çocukların erken yaşta kolayca kavrayabilecekleri, fazla karmaşık olmayan ancak aynı zamanda da sıkılmadan tadını çıkartabilecekleri kitaplar yer alıyor. Bu kitaplar sayesinde çocukların İngilizce’de kelime hazinesi genişliyor, yeni bir lisan öğrenmenin keyfini çıkartıyorlar.

 

Göster:
Sırala:
4. Sınıf 104 Zeka Oyunu Bilsem - Kanguru - Olimpiyat Kitabı Altın Nokta Yayınevi -15%

4. Sınıf 104 Zeka Oyunu Bilsem - Kanguru - Olimpiyat Kitabı Altın Nokta Yayınevi

104 ZEKA OYUNU 9 Yaş + Bilsem Sınavlarına - Matematik Yarışmalarına Hazırlık IQ Sayısal Zekâ G..

16,00TL 13,60TL

4. Sınıf Dahi Çocuk Kanguru Olimpiyat Zeka Kitabı Altın Nokta Yayınevi -15%

4. Sınıf Dahi Çocuk Kanguru Olimpiyat Zeka Kitabı Altın Nokta Yayınevi

Dahi Çocuk Zeka ve Test Kitabı 4. Sınıflar İçin Tamamı Çözümlü M..

39,00TL 33,15TL

4. Sınıf Dahi Çocuk Matematik Konu Anlatımlı Altın Nokta Yayınevi -15%

4. Sınıf Dahi Çocuk Matematik Konu Anlatımlı Altın Nokta Yayınevi

Sevgili Çocuklar, Değerli Veliler ve Öğretmenlerim Üstün yetenekli çocu..

50,00TL 42,50TL

4. Sınıf Gerçek Zihinden Problemler Bilsem-Kanguru-Olimpiyat Kitabı Altın Nokta Yayınevi -15%

4. Sınıf Gerçek Zihinden Problemler Bilsem-Kanguru-Olimpiyat Kitabı Altın Nokta Yayınevi

Gerçekten Zihinden Problemler -4 (9 Yaş+ Bilsem Sınavlarına - Matematik Yarışmalarına Hazırlı..

16,00TL 13,60TL

4. Sınıf Matematiği Sevdiren Kitap Bilsem-Kanguru-Olimpiyat Kitabı Altın Nokta Yayınevi -15%

4. Sınıf Matematiği Sevdiren Kitap Bilsem-Kanguru-Olimpiyat Kitabı Altın Nokta Yayınevi

Matematiği Sevdiren Kitap -4 (4. Sınıflar İçin) Günlük Hayatta Matematik Ne işe Yar..

26,00TL 22,10TL

4. Sınıf Nar Olimpiyat Denemeleri Matematik - Fen Nartest Yayınları -15% Yakında Gelecek

4. Sınıf Nar Olimpiyat Denemeleri Matematik - Fen Nartest Yayınları

Nar Olimpiyat Denemeleri 4. Sınıflar için Matematik ve Fen Bilgisi Kitabımız: TÜBİTAK ..

8,00TL 6,80TL

4. Sınıf Olimpik Çocuk Bilsem Kanguru Olimpiyat Zeka Kitabı Altın Nokta Yayınları -15%

4. Sınıf Olimpik Çocuk Bilsem Kanguru Olimpiyat Zeka Kitabı Altın Nokta Yayınları

Kitabımız: TÜBİTAK Sınavlarına - BİLSEM Sınavlarına Hazırlık, Matematik Olimpiyatlarına Hazırlı..

37,00TL 31,45TL

Harika Zeka Soruları Bilsem-Kanguru-Olimpiyat Altın Nokta Yayınevi -15%

Harika Zeka Soruları Bilsem-Kanguru-Olimpiyat Altın Nokta Yayınevi

Dünya'ya gelişimizle başlayan adaptasyon sürecimiz, hayatta var olduğumuz sürece ..

16,00TL 13,60TL

Sadık Uygun Yayınları 4. Sınıf Üst Düzey Soru Modelleri -15%

Sadık Uygun Yayınları 4. Sınıf Üst Düzey Soru Modelleri

Sevgili Öğrenciler, Bu kitabı işlerken “ipucu – taktik – analoji sınıflama..

30,00TL 25,50TL